Başarı Tavsiyeleri

Modül Sınavlarında Başarı Tavsiyeleri

Bütün öğrenciler bir an evvel sınavlarını tamamlayıp sertifikalarını edinmek isterler. Biz TULPAR Havacılık olarak bu isteğin farkındayız. Öğrencilerimizi desteklemek için, onlara şu tavsiyelere uymalarını istiyoruz ki sınavlarını başarıyla tamamlayabilsinler.

  • Lütfen Heinze Akademi tarafından sağlanan ders dökümanlarını iyi çalışınız. Bu materyaller modern, PDF formatına dönüşebilen, işaretleme ve not alma imkanı sunan dijital dökümanlardır. Dökümanlar, resimler ve videolarla konuyu anlamanızı kolaylaştıracak, destek öğeleri de içerir.

En önemli husus da şudur ki; bütün sorular doğrudan Heinze Akademi‘nin dökümanlarından hazırlanmıştır. Bu kaynakları çalışırken doğrudan soru konularını da görmüş olacaksınız. Farklı kaynaklara çalışmak tabii ki bilginizi artırmanız açısından önemlidir ama sınavlarda başarılı olmak için önceliğinizi Heinze Akademi dökümanlarına veriniz.

  • Çalışma dökümanlarına ek olarak, Heinze Akademi en son teknoloji dijital çalışma sorularını hem İngilizce hem de Türkçe sunmaktadır. Ders dökümanını çalıştıktan sonra, sınav hazırlığında en büyük destekçiniz bu çalışma soruları olacaktır. Deneme soruları sayesinde, test sorularını nasıl çabuk çözeceğinizi, dökümanlardaki bilgiyi sorularda hızlı şekilde nasıl kullanacağınızı ve sınavlarda zamanı nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca bu İngilizce-Türkçe eğitim soru havuzunda hatırlamanız gereken İngilizce kavramların Türkçelerini de bulabileceksiniz (sınavlar daima İngilizce yapılmaktadır). Soru destek programı, sizlerin sınava ve başarıya hazır olmanızı sağlayacak önemli bir araç olacaktır. Lütfen çalışma sorularını farklı tarihlerde en az yedi kere çözünüz.

  • Lütfen İngilizce seviyenizi yükseltebildiğiniz kadar yükseltiniz. Bunu, sadece sınavlarda başarılı olmak için değil, aynı zamanda gelecekte iyi bir uçak bakım teknisyeni olmak için yapınız. Havacılık küresel bir sektör ve gelecekte başka bir ülkede yaşamak ve çalışmak isterseniz, İngilizce sizin için bir mecburiyet olacaktır.